Web LukasCarbol.cz je naším již druhým počinem pro fotografa Lukáše Carbola. První námi vytvořený projekt foto-priroda.cz prezentuje Lukáše jako milovníka a fotografa přírody a především její fauny.

Lukáš však neusnul na vavřínech a svůj objektiv začal zaměřovat i na trendová odvětví, která pro něj mohou být jako pro fotografa ekonomicky zajímavější. Netrvalo dlouho a Lukáš nasbíral několik velice kvalitních referencí ze svateb a jiných eventů.

Prvotní projekt foto-priroda.cz však pro své jasné zaměření není vhodným místem pro prezentaci fotografií z nového oboru, proto nás Lukáš oslovil s poptávkou o vytvoření zbrusu nového portfolia, které bude atraktivním způsobem prezentovat jeho nové fotografie.

Výsledkem je minimalistický skvost, jehož design dá plně vyniknout Lukášovým fotografiím. Času vloženého do prohlídky jeho portfolia nebudete litovat.

Ceníme si této dlouhodobé spolupráce a přejeme hodně zákazníků s novým webem.

Podobné realizace
Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit